Популяризуємо екотранспорт разом!

Перший український масовий журнал про екологічний транспорт, інфраструктуру для електричних транспортних засобів,

про «зелену» енергетику, сучасні гаджети та новинки в галузі eco-friendly технологій.

Новини

7 лютого, в затишній атмосфері салону Bang & Olufsen, відбулася презентація першого номера журналу EcoDrive. Це видання про екологічний транспорт, інфраструктуру для електричних транспортних засобів, «зелену» енергетику, сучасні гаджетм і новинки в області eco-friendly технологій.

Автор концепції журналу і самого проекту EcoDrive, Вадим Ігнатов, розпочав презентацію з надихаючої історії про створення компанії EcoDrive. Він акцентував увагу на тому, що основним завданням, яке EcoDrive ставить перед собою, це популяризація екологічно чистого і економічного транспорту.

«Випадковості не випадкові, презентація нашого журналу збіглася із запуском Ілона Маском електромобіля TESLA в космос на космічному кораблі нового покоління - Falcon Heavy, компанії SpaceX. Якщо брати до уваги масштаби проектів, ці запуски, можна сказати порівнянні! І найголовніше, і в той і в інший проект вірять люди. А довіра - це підтвердження готовності стати частиною проекту, проекту, який стовідсотково з такою підтримкою буде успішний!», – зазначив головний редактор видання Олексій Курпас.

«Чому саме журнал? Звичайно, в мережі можна знайти все, але чи є у Вас достатньо часу для цього? В принципі, самому можна зібрати і автомобіль, побудувати будинок, але на це підуть місяці, роки, які можна витратити з більшою користю. А зібрана нами інформація в одному порівняно невеликому журналі - це і зручно, і заощаджує час. Ну і крім того, наш мозок краще сприймає щось матеріальне, те, чого можна торкнутись».

EcoDrive – журнал для тих, хто вірить в майбутнє, хто наближає його, хто активно готовий інвестувати в нього і на своєму прикладі показувати, як і чого можна досягти!

Ми вдячні нашим гостям та партнерам за привітання
і теплі побажання!

Передплату на журнал EcoDrive можна оформити:

• через сервіс Portmone.com
за допомогою кредитних карт;

• безпосередньо у видавництві
за допомогою e-mail: ecodrivemagazine@gmail.com

 

Слідкуйте за нашими новинами
на  сторінці
facebook.com/EcoDriveUkraine

З питань розміщення реклами і співпраці звертайтеся в редакцію

до Євгенії Жукової

тел.: +380 98 197-34-31

e-mail: yevgenia.zhukova@gmail.com

Завантажити mediakit

© Copyright, 2016–2019 ТОВ «Еко Драйв»