Популяризуємо екотранспорт разом!

Kyiv Smart City Forum 2018. Будь smart, адже розумне місто – це ти!

«Smart city» сьогодні – найбільш прогресивний спосіб розвитку міського простору в усьому світі. Концепція «розумного міста» передбачає використання цифрових технологій, які надають доступ до різноманітних показників в місті. Головний тренд у його розбудові – використання Big Data. Завдяки постійному моніторингу влада ідентифікує проблемні точки, а відтак бачить можливості покращення умов існування в місті та підвищення комфорту життя усіх жителів.

У кожному куточку планети міста інтенсивно розбудовуються і оновлюють свою інфраструктуру. Найяскравіші приклади відновлюваних джерел енергії можна знайти у Відні, Амстердамі, Токіо. Найкраща швидкість інтернету, доступний Wi-Fi у міській інфраструктурі та найвищий рівень безпеки – у Стокгольмі, Нью-Йорку та Лондоні. Найбільш розвинена мережа громадського транспорту та розумні паркувальні зони знаходяться у Парижі та Сан-Франциско. Глобальна мета Києва – стати в один ряд із найбільш технологічно розвиненими містами світу.

Щоб просувати впровадження сучасних smart-технологій в міську інфраструктуру ініціатива Kyiv Smart City вже втретє організовує Kyiv Smart City Forum 2018. Це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних рішень у мегаполісах. 31 жовтня у КВЦ «Парковий» ми обговоримо головні принципи побудови розумного міського середовища, об’єднаємо всіх, хто працює над його розвитком і використовує для цього онлайн-інструменти та інтелектуальні системи.

Цього року форум стане комунікаційною платформою для понад 1000 гостей. Серед них – представники міських влад, посольств та ЗМІ, лідери думок, експерти з інфраструктури, урбаністи, архітектори, екологи, а також представники бізнесу, громадських організацій та міжнародних фондів. Понад 40 спікерів ділитимуться досвідом впровадження технологій задля розвитку безпечного та комфортного міського простору.

Захід офіційно відкриють голова Київської міської державної адміністрації – Віталій Кличко, та співкоординатори ініціативи Kyiv Smart City Юрій Назаров та Ярослава Бойко.

Програма форуму складається з шести секцій та виступів у форматі short talks. Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка
й освіта, екологія та енергоефективність. Для панельних виступів та дискусій запрошені кращі міжнародні та українські експерти, які працюють
з тематикою розумних міст:

Мохаммед Мезгані – генеральний секретар Міжнародного союзу громадського транспорту з Бельгії,

Хеннінг Мейер – старший науковий співробітник лондонської Школи економіки та політичних наук,

Марлоус Помп – керівниця Blockchain–проектів в Уряді Нідерландів,

Давід Ар’є – засновник та генеральний директор компанії Transfotech Ltd
в Ізраїлі та інші.

Квитки можна придбати за посиланням.

Партнери заходу: Visa, Huawei Ukraine, Hikvision, ELKO / Lenovo, Hewlett Packard Enterprise / ERC / Lantec, CLAP, Hype Media, Укрпошта, 10GUARDS. Генеральний ТВ-Партнер: News One, Ексклюзивний бізнес медіа-партнер: газета Бізнес, HR-Партнер – Head Hunter, Книжковий партнер – Наш Формат. Медіа-партнери: Новое Время, Фокус, Обозреватель, РБК, Delo.ua, Unit City, Blockchain.ua, Eco Drive, IT Education Academy.

Акредитація ЗМІ за посиланням.
Контактна особа: PR-менеджер ініціативи Kyiv Smart City,
Краснопольська Анна-Вероніка,
pr@kyivsmartcity.com, +38 063 145 8735

До 2030 р. енергетична система України розділиться на незалежні інтелектуальні регіональні системи

з 50% «зеленої» генерації

Стимулом для прискорення будівництва великої кількості об`єктів «зеленої» генерації та energy storage стане стрімке падіння цін на обладнання та акумуляторні батареї, відповідно на 50-60% та 65-70%, у наступні 10 років.

Така зміна коньюнктури ринку технологій дозволить без зелених тарифів виробляти електроенергію, яка буде значно дешевшою за електроенергію, вироблену традиційними джерелами.

«Однозначно, я намалював майбутнє, яке в нинішніх умовах, політичних та економічних розкладах, виглядає дещо футуристичним. Є багато зацікавлених в заробітку великих грошей на «мирному» атомі, вугіллі, обленерго, і децентралізація для них, як вирок. Але головні тренди на глобальному енергетичному ринку змінюють індустріальний ландшафт дуже швидко і ці процеси незворотні», - додав він.

Останні технологічні досягнення в сфері сталої енергетики, які вже змінюють світ, будуть представлені на 10-му Міжнародному Форумі та Виставці Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2018 KYIV, який проходитиме 16-19 жовтня в Києві.

SEF 2018 KYIV представить проекти у сфері сталої енергетики потужністю понад 2 ГВт. Спікерами події стануть понад 60 авторитетних міжнародних експертів, кількість учасників форуму (проходитиме 16 жовтня в готелі Hilton)перевищить 400 делегатів з понад 30 країн. Понад 100 компаній представлять рішення і обладнання під час виставки, яка відбудеться 17-19 жовтня у виставковому центрі АККО.

Cеред спонсорів SEF 2018:

Терават Спонсор: Blockmaster

Партнер: KNESS

Гігават Спонсор: RECOM

Спонсор вечірнього прийому: Metropoliya

Генеральний Інжиніринг Партнер: Avenston

Мегават Спонсори: Helios Strategia, Longi, Solar Steelconstruction, Huawei(Photomate), JA SOLAR, JinkoSolar, Atmosfera, KARBON CNS, Ingeteam (Voltage Group), Talesun, Energy Alternative(Seraphim Solar), Smart Energy, Suntech

Генеральний Юридичний Партнер: Sokolovskyi and Partners

Головний Фінансовий Партнер: UKRGASBANK

Генеральний Технічний Партнер: ЕКТА

Кіловат Спонсори: Eco-Optima, Zucchetti Centro Sistemi, Unisolar, Fronius, Odeskabel, 3000 energy & IBC Solar, Solar Chornobyl

 

Реєструйтесь на SEF 2018 KYIV і створюйте майбутнє разом з нами!

https://ua.sefkyiv.com/

До 2030 р. в кожній області України будуть створені локальні децентралізовані енергетичні системи, стабільність яких забезпечуватимуть високопотужні накопичувачі енергії (energy storages) та віртуальні регулятори на основі технології блокчейн.
На 50-90% виробництво електроенергії забезпечуватимуть відновлювані джерела, головним чином сонячні та вітрові електростанції. Інша частина електроенергії буде генеруватись великими гідроелектростанціями, тепловими та атомними станціями, потужності яких значно зменшаться
за 12 років.

Такий прогноз зміни енергетичного ландшафту України зробив директор компанії IB Centre Europe, голова оргкомітету 10-го Міжнародного Форуму
та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2018 KYIV.

«Сьогодні найбільші міжнародні енергетичні компанії проводять фундаментальні дослідження та розробляють проекти, мета яких – об’єднати споживачів в одну децентралізовану систему. За допомогою технологіі блокчейн та смарт-контрактів, існуючу модель ринку, яка складається з виробників, операторів розподільчих мереж, банків, трейдерів та споживачів, буде спрощено», - описав модель майбутнього Віталій Давій.

В той же час потужності відновлюваних джерел електроенергії зростуть
в Україні до 2030 р. в 9-10 разів і перевищать 12 ГВт.

© Copyright, 2016–2018 ТОВ «Еко Драйв»