Kyiv Smart City Forum 2018.
Будь smart, адже розумне місто – це ти!

Щоб просувати впровадження сучасних smart-технологій в міську інфраструктуру ініціатива Kyiv Smart City вже втретє організовує Kyiv Smart City Forum 2018. Це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних рішень у мегаполісах. 31 жовтня у КВЦ «Парковий» ми обговоримо головні принципи побудови розумного міського середовища, об’єднаємо всіх, хто працює над його розвитком і використовує для цього онлайн-інструменти та інтелектуальні системи.

Детальніше

До 2030 р. енергетична система України розділиться
на незалежні інтелектуальні регіональні системи

з 50% «зеленої» генерації

У Києві вперше відбудеться Міжнародний ЕКСПО-конгрес «Бізнес для Розумних Міст»!

Укргазбанк підтвердив вищий рівень надійності компаній KNESS та Helios Strategia

CISOLAR 2019 представить нові можливості для розвитку сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі

«Сьогодні найбільші міжнародні енергетичні компанії проводять фундаментальні дослідження та розробляють проекти, мета яких - об’єднати споживачів в одну децентралізовану систему. За допомогою технологіі блокчейн та смарт-контрактів, існуючу модель ринку, яка складається з виробників, операторів розподільчих мереж, банків, трейдерів та споживачів, буде спрощено», - описав модель майбутнього Віталій Давій.

Останні технологічні досягнення в сфері сталої енергетики, які вже змінюють світ, будуть представлені на 10-му Міжнародному Форумі та Виставці Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2018 KYIV, який проходитиме 16-19 жовтня в Києві.

SEF 2018 KYIV представить проекти у сфері сталої енергетики потужністю понад 2 ГВт. Спікерами події стануть понад 60 авторитетних міжнародних експертів, кількість учасників форуму (проходитиме 16 жовтня в готелі Hilton)перевищить 400 делегатів з понад 30 країн. Понад 100 компаній представлять рішення і обладнання під час виставки, яка відбудеться 17-19 жовтня у виставковому центрі АККО.

Детальніше

З 29 до 31 січня на головній арені країни, НСК «Олімпійський», відбудеться унікальний міжнародний ЕКСПО-конгрес «Бізнес для Розумних Міст», організований Фондом Розвитку Міст, Академією Публічно-Приватного Партнерства та Ardana Consultants.

«Бізнес для Розумних Міст» – це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Запрошуємо представників засобів масової інформації долучитися до заходу. Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова, до 19.00, 25 січня, включно. Контактна особа для акредитації та з питань медіа-партнерства: +38 067 500 73 86 (Тетяна) або gostevatatiana@gmail.com

Детальніше

Компанії KNESS та Helios Strategia – перші ЕРС-контрактори, що отримали від Укргазбанку акредитацію вищого рівня. Саме цей рівень акредитації підтверджує не тільки технічні можливості генеральних підрядників будувати об’єкти відновлювальної енергетики «під ключ», а й фінансову спроможність надавати, відповідно до найкращих світових практик, додаткові гарантії клієнтам та нести відповідальність у разі недовиробітку електроенергії відповідно до заявлених на початку будівництва параметрів.

Про це стало відомо з повідомлення на сайті Укргазбанку.

Компанії успішно пройшли процедуру детального оцінювання фінансового стану та технічних можливостей надання послуг інвестиційно-будівельної

16-18 квітня 2019 р. у Києві відбудеться головна бізнес-подія регіону у сфері сонячної енергетики, присвячена новітнім технологіям, трендам та інвестиційним можливостям - CISOLAR 2019, 8-ма Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики в Центральній та Східній Європі
(ua.cis-solar.com).

Сьогодні розвиток сонячної енергетики є одним із пріоритетних напрямків для інвесторів у світі та Східній Європі зокрема.

Так в Україні станом на квітень 2019 р. побудовано понад 2 ГВт потужностей сонячних електростанцій і за підсумками року цей показник може перевищити 2,7 ГВт у 2019 році.

Крім проектів класу large scale, також стрімко розвивається сегмент малих сонячних станцій, зокрема надахових.

В Україні, починаючи з 2015 р., в інсталяцію малих домашніх станцій було інвестовано близько 151 млн євро. Кількість домогосподарств, обладнаних сонячними електростанціями, станом на 1 квітня 2019 р. перевищила 7 600.

Насичена ділова програма заходу дозволить отримати учасникам відповіді на галузеві питання різних рівнів складності та інформацію найвищого професійного рівня.

16 квітня в готелі Hilton (бул. Т. Шевченка, 30) відбудеться ключова B2B подія - Конференція CISOLAR 2019, в якій візьмуть участь понад 70 спікерів та 500 делегатів з більш ніж 30 країн – власники, керівники, директори впливових міжнародних компаній, а також інвестори та підприємці у галузі сонячної енергетики.

Зокрема, в перший день учасники конференції обговорять перспективи розвитку галузі, основні тенденції та інвестиції в проекти сонячної енергетики. Доповідачі поділяться міжнародним досвідом та розкажуть про нові технології та інноваційні рішення для PV-сектору.

Також 16 квітня відбудеться важлива частина CISOLAR 2019 - CISOLAR AWARDS 2019 Ceremony, на якій традиційно будуть оголошені кращі проекти сонячної енергетики Центральної та Східної Європи.

діяльності. ЕРС-контрактори підтвердили свій високий професіоналізм
та надійність, а тому очолили перелік професійних підрядників в Україні.

Для компаній публічна акредитація EPC-контракторів Укргазбанку – це,
з одного боку, можливість зарекомендувати себе успішними виконавцем проектів відновлюваної енергетики «під ключ», а з іншого – додаткова гарантія надійності для інвесторів.

«Отримання такої акредитації – певний «знак якості» підрядника.
Ми сподіваємося, що формування публічного реєстру професіоналів українського ринку дозволить мінімізувати можливі ризики невиконання зобов’язань підрядними компаніями. Адже інвестори, які готові розвивати ринок ВДЕ в Україні, потребують актуальної інформації та неупередженої оцінки діяльності ЕРС-контракторів. А отже формування відкритого пулу акредитованих підрядників – це впевненість у співпраці з компаніями, що можуть гарантувати якісне виконання робіт на усіх етапах будівництва,
а більше того – нести саме фінансову відповідальність у разі недовиробітку електроенергії.

Більша частина усіх наших проектів ВДЕ була реалізована за допомогою «construction finance», коли кредитування здійснювалось ще на початкових стадіях. Тому ми, мабуть, найкраще в Україні сьогодні знаємо – як правильно будувати «зелені» електростанції, а як – ні», – підкреслив директор
еко-департаменту Родіон Морозов.

Інформація щодо акредитованих компаній знаходиться у відкритому доступі, тож кожен бажаючий може отримати достовірну інформацію про діяльність підрядників, їхній досвід та реалізовані проекти.
Детальніше

17-18 квітня у Виставковому Центрі «ACCO International» (просп. Перемоги, 40-Б) пройде 2-денна виставка CISOLAR 2019. У масштабному трейд-шоу візьмуть участь понад 100 експонентів, які продемонструють нові проекти, найкращі технологічні рішення та сервіси для бізнесу та приватного сектору. Кількість відвідувачів виставки очікується на рівні 5 000+.

Практична Конференція та Тренінг для PV-інсталяторів - невід’ємна частина події та будуть проходити паралельно з Виставкою у конференц-залі виставкового центру АККО Інтернешнл.

 17 квітня відбудеться 3-тя практична конференція з сонячної енергетики для домовласників. Захід буде корисним для власників малих підприємств, об'єктів нерухомості — приватних та багатоквартирних будинків, які вже встановили сонячні електростанції, експлуатують їх або планують побудувати. Учасники дізнаються, як заробити за допомогою «зеленого тарифу» та розпочати розвиток власного бізнесу.

А наступного дня, 18 квітня, лінійку потужних освітніх заходів з сонячної енергетики доповнить Тренінг «Розрахунок сонячної станції та її ефективна експлуатація». Цей курс буде корисно пройти власникам як офф-грід, так і мережевих сонячних електростанцій, адже представлена інформація буде критично важлива для розуміння всіх типів сонячних електростанцій. Важлива складова тренінгу - блок, присвячений кабельним з'єднанням і роз'ємам, захисту від надлишкового струму, заземлення, характеристикам і специфікаціям інверторів, різним конфігураціям та конструкціям систем кріплення дахових і наземних станцій.

CISOLAR 2019 – це перша головна бізнес-платформа в Центральній та Східній Європі, на якій учасники обмінюються досвідом найуспішніших PV-проектів, обговорюють актуальні питання у сфері сонячної енергетики та дізнаються про останні тренди, юридичні аспекти, презентують ідеї та новітні рішення, укладають контракти, знаходять і зміцнюють партнерські зв’язки.

Станьте учасником CISOLAR та приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сонячної енергетики, постачальників найсучасніших технологічних рішень — особистостей, які своєю діяльністю та досягненнями пишуть нову сторінку розвитку енергетичної галузі.

 

БІЛЬШЕ. ПОТУЖНІШЕ. ЯСКРАВІШЕ з CISOLAR!

 

 

Організатор – Центр Інноваційного бізнесу (IB Centre Europe)

Зареєструватись на CISOLAR 2019 можна

за посиланням:

https://ua.cis-solar.com

зателефонувати чи написати Організаційному комітету:

тел.: +38 044 383 03 56

e-mail: cisolar@ibcentre.org

Популяризуємо екотранспорт разом!

© Copyright, 2016–2019 ТОВ «Еко Драйв»