новости и анонсы

CISOLAR 2022:

Сьогодні у світлі стрімких економічних та технологічних змін є надзвичайно важливим тримати зв’язок з іншими професіоналами зеленої енергетики та бути в курсі ринкових тенденцій, тому ми запрошуємо вас приєднатися до нас 24-26 травня 2022 року на одній з головних галузевих подій року, CISOLAR 2022, 11-й Конференції та Виставці Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи.
Подія, організована IB Centre, відбуватиметься як наживо у Києві (готель Hilton та Виставковий центр АККО) так і онлайн.
Конференція CISOLAR надає унікальні можливості комунікацій з колегами та створює ефективну основу для нових контрактів, а також зміцнення існуючих ділових зв’язків.
Інтерактивні сесії, які представлені найкращими галузевими експертами, дозволять розібрати “на атоми” такі важливі для власників та топ-менеджерів теми, як законодавче регулювання та інвестиції, нові технологічні рішення, управління проектами та ризиками, тощо.
Крім того, CISOLAR надає практичний контент, який стане важливим компонентом для розвитку існуючих проектів та реалізації нових ідей.
Виставка CISOLAR представить продукти та послуги від ключових гравців на світовому ринку сонячної енергетики та місцевих компаній. Поспішайте забронювати свій стенд, адже 86% виставкової площі вже заброньовано!
Варто зазначити, що участь у CISOLAR матиме подвійну інформаційну та маркетингову цінність для делегатів та експонентів, адже у ці ж дати, 24-26 травня, відбудеться IBES 2022, 2-а Конференція та Виставка Технологій Зберігання Енергії Центральної та Східної Європи.
Для компаній з великими планами розвитку та амбіціями CISOLAR пропонує унікальні маркетингові можливості, представлені лінійкою спонсорських та партнерських опцій. Додаткову інформацію про спонсорські можливості Ви можете отримати надіславши запит на email: cisolar@ibcentre.org, або заповнивши форму на сайті CISOLAR 2022.
Важливою складовою CISOLAR-2022 стане конкурс CISOLAR AWARDS, який вже в 6-те визначить найкращі проекти сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі.
CISOLAR є однією з найефективніших платформ для розвитку ділових комунікацій та розширення бізнес-мережі у сфері сонячної енергетики в регіоні Центральної та Східної Європи.
Обирайте найзручніший формат і приєднуйтесь до професійної міжнародної сонячної спільноти!
Реєстрацію відкрито: 2022.cis-solar.com

Made on
Tilda