новости и анонсы

Головний тренд 2021 – СЕС для власного бізнесу та дому!

Сьогодні сонячна енергетика стає все доступнішою, пропонує інструменти збільшення прибутковості виробничих підприємств, та нові можливості, не залежні від зеленого тарифу. Саме тому технологічний та економічний потенціал власних СЕС буде в центрі уваги однієї із головних подій осені - Форуму "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання", який відбудеться 14 вересня у Києві та онлайн.

Форум збирає власників та топ-менеджерів, а також технічних спеціалістів підприємств, які сфокусовані на тому, щоб вивести бізнес на новий етап розвитку, головним драйвером якого є власна сонячна електростанція.

Головна тема спеціалізованої галузевої події - сучасні технологічні моделі у сфері сонячної енергетики для енергозабезпечення підприємств.

Про те, як ефективно використовувати потужний технологічний потенціал сонячної енергетики в українських бізнес-реаліях розкажуть найкращі галузеві експерти, в активі яких гігавати реалізованих проєктів в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи.


14 вересня, початок о 15:00

Гібрдний формат участі: наживо та онлайн-трансляція  (паралельно)

Київ, готель «Прем’єр Палас», 2 поверх, зал «Софіївський Гранд Хол» (вул. Пушкінська 5-7). Реєстрація обов'язкова http://energytech.solutions/ПРОДЮСЕР ФОРУМУ – IB CENTRE - Центр Інноваційного Бізнесу, який реалізує проєкти у сфері клінтех, а також є провідним організатором конференцій, виставок та навчальних програм у у сфері чистих технологій з історією понад 15 років та реалізованими проектами від Брюсселю до Алмати, які прискорили формування галузі чистих технологій.